Stare powiedzenie mówi, że najwłaściwszą zależnością jest taka w której pokarm jest lekarstwem a lekarstwo pokarmem. W myśl tej zasady pasieka "Rój" przykłada wszelkich starań aby dostarczyć naszym klientom produkty najwyższej klasy tak pod względem smakowym jak i zdrowotnym. Artykuły dostępne w ofercie prezentuje poniższe zestawienie.
Miód pszczeli.
W sprzedaży posiadamy tylko miody uzyskane z własnej pasieki co gwarantuje wybitną jakość oraz pełne bezpieczeństwo. Niestety wiąże się to z pewną zmiennością oferty związaną z typem pożytku występującego w danym roku. Z najczęściej występujących gatunków miodów należy wymienić:
– wielokwiatowy wiosenny
– mniszkowy
– rzepakowy
– akacjowo-malinowy
– wielokwiatowy letni
– lipowy
– spadĽ liściasta
Pyłek pszczeli.
Propolis.
Świece woskowe.

Mimo, iż nigdy nie było żadnych wątpliwości co do wysokiej jakości produktów oferowanych w naszej pasiece, to z wielką przyjemnością przedstawiamy wyniki badań przeprowadzonych przez IJHARS oraz w ramach programu ARR. Uzyskane rezultaty potwierdzają iż oferowane produkty spełniają wszelkie wymagania z dużą nadwyżką. Konsument może być pewien, iż zakupionu u nas towar to gwarancja nie tylko wyjątkowych doznań smakowych lecz również zdrowej diety.

                                                                                      ARR             IJHARS

 

START